background
close

Jedná se o společný projekt skupiny CREAM a Vita Sana Club, provozovatele nejmodernějšího fitness centra ve Zlínském kraji. Vzniku projektu předcházely dva roky pečlivých příprav. Právě díky zodpovědnému přístupu je celá myšlenka do detailů propracovaná. Komplex bude zahrnovat dvě patra parkovišť, tři patra obchodní zóny a dvě patra sportovišť. Vznikne v něm deset sportovních ploch: dvě víceúčelová hřiště, menší sály na karate, aerobik či tanec, dále tam bude gymnastická hala, parkourová hala, jump park a v neposlední řadě hala pro florbal a ledová plocha. Právě ledová plocha bude rarita. Nedisponuje jí žádné obchodní centrum v České republice. Sportoviště ve FABRICE budou primárně určeny veřejnosti a sportovním klubům. Součástí sportovní části projektu FABRIKA je také vznik Sportovní akademie, první čistě sportovní střední školy v České republice, na které budou vyučovány obory Sportovní management a Trenérství. Akademie bude určená zejména mladým lidem, kteří se dlouhodobě věnují sportu na klubové úrovni a mají chuť věnovat se sportu na profesionální úrovni nebo jako špičkoví trenéři a manažeři sportu.

 
Související články
MAX32 má ambici být líhní skvělých nápadů z hlav talentovaných studentů a mladých lidí, kteří mají velké plány a hledají kreativní místo pro jejich realizaci. ...více
 
MAX32 - jedinečný koncept revitalizace

Představujeme vám nový ambiciózní projekt společnosti CREAM Real Estate, revitalizaci budovy 32 areálu Baťovy továrny ve Zlíně. Rekonstrukce budovy byla navržena mezinárodně uznávaným ateliérem CMC architekti pod vedením Víta Másla, Davida Chisholma a Evžena Duba. Na spolupráci při vytváření programu se spolupodíleli také kreativci ze studia Graffitti Networks.

Budova je funkčně rozdělena na 5 částí:

  • ubytovací část
  • kancelářské prostory
  • obchody v přízemí
  • fun a relax část
  • parkování


Program v budově byl připraven a stvořen s akcentem na studenty a mladé inovativní lidi, u kterých cítíme svěží nápady a motivaci. Tento dům je navržen k tomu, aby se stal pulzujícím místem studentského kreativního života. Vrchní patra budou určena pro ubytovací loftové jednotky s industriálním šarmem, patra pod nimi budou poskytovat kancelářské prostory pro ty, kteří hledají místo pro své skvělé nápady. V přízemí budou obchodní jednotky, které lze propojit s prvním patrem.

 
Podívejte se na videoprezentaci MAX32. Zajímavé představení konceptu studentského loftového bydlení ve Zlíně. ...více
 
compact view grid view
background
compact view grid view Fotogalerie